Uudised & Sündmused

RVshift käigukast pälvis EIMA 2022.a messil tehnilise innovatsiooni auhinna

Itaalia Põllumajandusmasinate Tootjate Föderatsioon FederUnacoma on ka seekord sponsoriks EIMA konkursil, kus auhindu jagatakse eesmärgiga tõsta esile väärtust, mida pakuvad sektori põllumajandus- ja aiandussektori tootjate poolt eksponeeritavad innovaatilised tooted, mis on jätkuvalt valdkonnas teenäitajateks oma tootmiskvaliteedi, ohutuse ja keskkonnasäästlikkuse alal.

Föderatsioon omistanud SDF-ile tehnilise innovatsiooni auhinna ning äramärkimist on pälvinud kaks lahendust:

Innovaatailine transmissioon: RVshift käigukast

Elektrooniliselt juhitav hübriidkäigukast, mis pakub võimsust katkestamata lülitatavate käikude ja astmevaba käigukasti, TTV, eeliseid kombineeriva kasutajakogemuse ja parandab kasutusmugavust ning tootlikkust.

Näiteks võimaldab see kasutada eelnevalt määratud ülekandesuhteid, mis on ühtlasi ka täielikult seadistatavad, samuti saab liikumiskiirust sujuvalt muuta, mis hõlbustab täpsete tööoperatsioonide sooritamist kiirusel kuni 5 km/h, lubab traktorit paigal hoida ilma pidureid rakendamata, optimeerida pidureid vabakäigul allamäge liikudes ning igal kiirusel hüdrauliliselt traktori liikumissuunda muuta.

Nomineeritud lahendus: Ultraheli juhiste süsteem (US-juhised)

Innovatsiooni sisuks on ultrahelisüsteem, mis võimaldab navigeerimise algoritmil kasutada koondatud ja kindlat infot, et sentimeetri täpsusega määrata masina asukoht ja suund ümbritseva keskkonna suhtes, seda ka juhul, kui andurite ees seisavad takistusena tööriistad või torud. Lisafunktsiooniks on puuduva või rikkaliku taimestikuga alade tuvastamine ja õige haldamine. 

Nomineeritud lahendus: EasyBUS (koos firmaga XFarm Technologies)

Universaalne ja avatud mobiilirakendus (Android ja iOS), mis on mõeldud kaardifailide kasutamiseks põllul, sõltumata traktori või tööseadmete ISOBUSi võimalustest. See lahendus avab väikestele põllumajandustootjatele, kelle masinapark ei ole tehnoloogiliselt väga võimekas, juurdepääsu täppisviljeluse lahendustele.

24/7 HOOLDUS
Helistage meile Küsige pakkumist Telli teenus
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Deutz-fahr
Täname. Sőnum on saadetud.
Kontaktform
Rendimasin
Teavitamiskohustus Veel
Deutz-fahr
Täname. Sőnum on saadetud.
Newsletter
Registreeri uudiskirja saajaks ja edastame kord kuus uusimat teavet meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.
Teavitamiskohustus Veel
Deutz-fahr
Aitäh uudiskirjaga liitumast!
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Deutz-fahr
Täname. Sőnum on saadetud.