Varuosad

Originaalosad on mõistlik lahendus

Iga komponendi taga on keerukas arendus- ja tootmisprotsess, mida juhivad ülimalt ranged ja vankumatud kvaliteedistandardid. DEUTZ-FAHR teeb koostööd maailma juhtivate tootjatega tagamaks, et tootmises on kasutusel kõige kaasaegsemad lahendused, mis võimaldavad pakkuda kliendile garanteeritud, ohutuid ja kvaliteetseid tooteid.

Vali maakond

 • MOOTORID

  Mõeldud ja ehitatud põllumajandusele

  Mootorid on tõhusad, kütusesäästlikud ning tänu ainulaadsele „puhtale tehnoloogiale“ ka keskkonnasõbralikud. Lisaks läbivad need mootorid ka range kvaliteedikontrolli ja iga komponent vastab Euroopa ohutusstandarditele. Viimaseks, kuid mitte vähim tähtsaks argumendiks on, et kliendid võivad alati usaldada ka müügijärgset teenindust: eelis, mis DEUTZ-FAHRi teistest eristab.

 • SIDURID

  Saavutatud eesmärk

  Kõik originaalsidurid on ehitatud maksimaalselt tõhususaks ja vastupidavaks, et saavutada DEUTZ-FAHRi eesmärk pakkuda vaid parima kvaliteediga varuosi.

  Sidurid on DEUTZ-FAHRi traktori tõhususe ja toimimise põhikomponendid. Nende sidurite valmistamisel on rakendatud uusimaid uurimis- ja arendusmeetmeid ja ranget kvaliteedikontrolli ning seda tihedas koostöös turuliidritega, et klientide töö muutuks lihtsamaks ja produktiivsemaks.

 • KÄIGUSÜSTEEMID

  Efektiivsus ja mugavus

  Maksimaalne tootlikkus, minimaalne kulu ja mugavam töökogemus: need on kolm peamist iga DEUTZ-FAHRi käigukasti iseloomustavat tunnust.

  Klient võib DEUTZ-FAHR käigukastidele kindel olla, sest need on spetsiaalselt loodud taluma nii tavalist igapäevatööd kui ka suuri koormusi, ohverdamata seejuures jõudlust. DEUTZ-FAHRi käigukastid, mille loomisel on rakendatud innovatsiooni ja mis on läbinud ranged katsetused, tagavad hõlpsa ja täpse käigu- ja suunavahetuse ka koormuse all.

 • KOLVID

  Kvaliteet ja kaasaegne tehnoloogia

  Oleme võtnud abiks kogu oma kogemuste pagasi, et luua klientide tarvis kolvid, mis võimaldavad mootoril töötada optimaalse efektiivsuse ja jõudlusega. Originaalsed SDF-kolvid tagavad ideaalse põlemise ja vähendavad oluliselt põlemiskambris tekkivate tahkete osakeste hulka.

  Kõrgetele kvaliteedistandarditele vastavate kolbide loomiseks on spetsiaalselt välja töötatud uued täiustatud tehnoloogiad, mis tagavad iga DEUTZ-FAHRi traktori maksimaalse potentsiaali.

 • HÜDRAULIKA JA ELEKTROONIKA

  Tõhususe tagamiseks loodud

  Traktori valikul on määravaks teguriks saanud hüdraulika ja elektroonika. DEUTZ-FAHR on alati kursis turu suundumustega ja on reageerinud kiiresti klientide vajadustele: kõigis meie traktorites on kasutusel hüdraulilised ja elektroonilised süsteemid, mis võimaldavad töötada tõhusamalt tänu täiustatud juhitavusele, manööverdusvõimele, ohutusele ja mugavusele.

  Näiteks on meie masinates kasutusel koormustundlikul süsteemil põhinev sõltumatu koormusrõhu tehnoloogia. See tehnoloogia lubab traktoril sooritada mis tahes manöövrit mis tahes tingimustes, kuna pumba poolt etteantava hüdrovedeliku voolu reguleeritakse reaalajas vastavalt tegelikule nõudlusele.

 • FILTRID

  Vastupidav kvaliteet

  Originaalfiltrid on loodud tahkete osakeste maksimaalseks eraldamiseks ja kaitsevad DEUTZ-FAHRi traktori mehaanilisi komponente kahjulike saasteainete eest.

  Eemaldades mustust mängivad õhu- ja vedelikufiltrid olulist rolli mootori jõudluse maksimeerimisel, kütusekulu vähendamisel ja kabiini sisetingimuste kvaliteedi parandamisel. DEUTZ-FAHRi tooted on läbinud range kvaliteedikontrolli ja funktsioonitestid ning on sertifitseeritud vastavaks Euroopa ohutusstandarditele.

  filtrid tagavad kogu traktori elutsükli ajal masina sama jõudluse ja töökindluse nagu selle ostmise päeval.

 • RIHMAD

  SDF rihmad on loodud meie teadus- ja arendusdivisjoni ning valdkonna juhtivate Euroopa tootjate vahelises koostöös, et DEUTZ-FAHRi traktorid vastaksid jätkuvalt kõrgetele kvaliteedistandarditele ja tehnilise tippkvaliteedi näitajatele.

  Ehtsate SDF-rihmadega varustatud masinad töötavad säästvalt ja säästlikult, vähendades ebatõhusust ja pikendades rihma enda kasutusiga. Projekteerimisprotsessi iga samm on suunatud pakkuma klientidele kompaktseid, vaikseid, libisemiskindlaid ja suure jõuülekandevõimega rihmasid.

 • KLAASID JA AKNAD

  Ohutus ja mugavus

  Originaalklaasid ja aknad on toodetud maksimaalse jõudluse tagamiseks.

  Need elemendid omavad traktori konstruktsiooni seisukohast mehaanilise tugevuse, ohutuse ning kabiini termilise ja akustilise mugavuse osas võtmerolli.

  DEUTZ-FAHRi klaasid ja aknad on rahvusvaheliselt sertifitseeritud, et klientide käsutuses oleks parim võimalik toode. Fikseeritud ja avatavad küljeaknad, tagaaknad ja katuseluugid on kõik valmistatud karastatud klaasist, mis tagab maksimaalse vastupidavuse ja suurema ohutuse purunemise korral.

  Tuuleklaasid ja tagaklaasid võivad olla varustatud täiendavate ohutus- ja mugavusfunktsioonidega, mis on integreeritud spetsiaalsesse kolmekihilisse lamineeritud struktuuri.

 • Määrdeained: töökindlus ja tõhusus

  DEUTZ-FAHRi määrdeainete tootesari kaitseb traktorite komponente ja hoiab need tõhusalt töös.

  DEUTZ-FAHRi määrdeained tõstavad traktori töökindlust isegi rasketes töötingimustes ja hooaja kõrgperioodidel. Kliendid saavad maksimeerida oma tootlikkust, kasutades aega parimal võimalikul viisil ja vähendades samal ajal jooksvaid kulusid.

  DEUTZ-FAHR pakub määrdeaineid mitmel erineval kujul ja valikusse kuuluvad: mootoriõli, käigukastiõli, hüdrovedelik, pidurivedelik, laagrimääre ning nii kontsentreeritud kui ka kasutusvalmis jahutusvedelik.

24/7 HOOLDUS
Helistage meile Küsige pakkumist Telli teenus
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Deutz-fahr
Täname. Sőnum on saadetud.
Kontaktform
Rendimasin
Teavitamiskohustus Veel
Deutz-fahr
Täname. Sőnum on saadetud.
Newsletter
Registreeri uudiskirja saajaks ja edastame kord kuus uusimat teavet meie pakkumiste ja kampaaniate kohta.
Teavitamiskohustus Veel
Deutz-fahr
Aitäh uudiskirjaga liitumast!
Kontaktform
Kirjuta meile
Teavitamiskohustus Veel
Deutz-fahr
Täname. Sőnum on saadetud.